3L
Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 7:10- 7:55 r_j.polski #pol Sala 301     r_matematyka #m Sala 104  
1 8:00- 8:45 r_j.polski #pol Sala 301   geografia-5/7 #geo Sala 301
r_historia-6/7 #his Sala 203
r_biologia-7/7 #b Sala 106
r_matematyka #m Sala 104 r_j.polski #pol Sala 301
2 8:50- 9:35 j.polski Ki Sala 301 rzeźba-1/2 KJ Sala 18 geografia-5/7 #geo Sala 301
r_historia-6/7 #his Sala 203
r_biologia-7/7 #b Sala 106
r_matematyka #m Sala 104 r_j.polski #pol Sala 301
3 9:40-10:25 matematyka IK Sala 104 rzeźba-1/2 KJ Sala 18
foto-2/2 DT Sala 406
wf-5/6 MS Sala 201
wf-6/6 #s2 Sala @@
wf-5/6 MS Sala 201
wf-6/6 #s2 Sala @@
religia-3/6 DS Sala 108
etyka-4/6 JS Sala 103
4 10:30-11:15 matematyka IK Sala 104 rzeźba-1/2 KJ Sala 18
foto-2/2 DT Sala 406
wf-5/6 MS Sala 201
wf-6/6 #s2 Sala @@
j.polski Ki Sala 301 historia szt-1/2 AS Sala 106
historia szt-2/2 NM Sala 108
5 11:30-12:15 specj. artys-1/2 KG Sala 401
specj. artys-2/2 KJ Sala 16
matematyka IK Sala 104 j.angielski-3/6 MC Sala 401
j.angielski-4/6 KW Sala 17
j.polski Ki Sala 301 historia szt-1/2 AS Sala 106
historia szt-2/2 NM Sala 108
6 12:20-13:05 specj. artys-1/2 KG Sala 401
specj. artys-2/2 KJ Sala 16
rys. i mal.-1/2 AT Sala 107
rys. i mal.-2/2 Sala 404
j.angielski-3/6 MC Sala 401
j.angielski-4/6 KW Sala 17
religia-3/6 DS Sala 108
etyka-4/6 JS Sala 103
j.niemiecki-3/6 SM Sala 17
j.francuski-4/6 US Sala 103
7 13:10-13:55 specj. artys-1/2 KG Sala 401
specj. artys-2/2 KJ Sala 16
rys. i mal.-1/2 AT Sala 107
rys. i mal.-2/2 Sala 404
r_angielski MC Sala 103 godz.wych JS Sala 203 j.niemiecki-3/6 SM Sala 17
j.francuski-4/6 US Sala 103
8 14:05-14:50 specj. artys-1/2 KG Sala 401
specj. artys-2/2 KJ Sala 16
rys. i mal.-1/2 AT Sala 107
rys. i mal.-2/2 Sala 404
r_angielski MC Sala 103 j.angielski-3/6 MC Sala 202
j.angielski-4/6 KW Sala 17
foto-1/2 DT Sala 406
rzeźba-2/2 GN Sala 18
9 14:55-15:40 specj. artys-1/2 KG Sala 401
specj. artys-2/2 KJ Sala 16
rys. i mal.-1/2 AT Sala 107
rys. i mal.-2/2 Sala 404
  r_angielski MC Sala 202 foto-1/2 DT Sala 406
rzeźba-2/2 GN Sala 18
10 15:45-16:30 specj. artys-1/2 KG Sala 401
specj. artys-2/2 KJ Sala 16
rys. i mal.-1/2 AT Sala 107
rys. i mal.-2/2 Sala 404
  geografia-5/7 #geo Sala 301
r_historia-6/7 #his Sala 203
r_biologia-7/7 #b Sala 106
rzeźba-2/2 GN Sala 18
11 16:35-17:20       geografia-5/7 #geo Sala 301
r_historia-6/7 #his Sala 203
r_biologia-7/7 #b Sala 106
 
Drukuj plan
wygenerowano 2018-09-27
za pomocą programu Plan lekcji Optivum
firmy VULCAN
logo programu Plan lekcji Optivum