6a
Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 7:10- 7:55 r_filozofia-1/6 #Fil Sala 103
r_matematyka-2/6 #M Sala 104
wf-5/6 DO Sala 201      
1 8:00- 8:45 r_filozofia-1/6 #Fil Sala 103
r_matematyka-2/6 #M Sala 104
wf-5/6 DO Sala 201 r_filozofia-1/6 #Fil Sala 103 r_geografia-4/6 #G Sala 301
r_historia-5/6 #His Sala 203
r_biologia-6/6 #B Sala 106
r_geografia-4/6 #G Sala 103
r_historia-5/6 #His Sala 203
r_biologia-6/6 #B Sala 106
2 8:50- 9:35 rzeźba-1/2 GN Sala 23
rzeźba-2/2 WM Sala 18
historia sztuki fakultet r_filozofia-1/6 #Fil Sala 103
r_matematyka-2/6 #M Sala 104
r_geografia-4/6 #G Sala 301
r_historia-5/6 #His Sala 203
r_biologia-6/6 #B Sala 106
r_geografia-4/6 #G Sala 103
r_historia-5/6 #His Sala 203
r_biologia-6/6 #B Sala 106
3 9:40-10:25 rzeźba-1/2 GN Sala 23
rzeźba-2/2 WM Sala 18
historia szt AS Sala 106 wf-6/6 #s2 Sala @@ wf-6/6 #s2 Sala @@ matematyka KR Sala 104
4 10:30-11:15 j.niemiecki-3/6 SM Sala 202
j.francuski-4/6 US Sala 103
j.polski PJ Sala 15 wf-6/6 #s2 Sala @@ matematyka KR Sala 106 religia-3/6 DS Sala 401
etyka-4/6 JS Sala 103
5 11:30-12:15 godz.wych Sala 17 specj. artys-1/2 ON Sala 408
specj. artys-2/2 Sala 16
j.polski PJ Sala 301 matematyka KR Sala 106 rys. i mal.-1/2 JW Sala 107
rys. i mal.-2/2 Sala 404
6 12:20-13:05 historia szt AS Sala 15 specj. artys-1/2 ON Sala 408
specj. artys-2/2 Sala 16
j.niemiecki-3/6 SM Sala 202
j.francuski-4/6 US Sala 103
r_angielski-3/6 Gm Sala 202
r_angielski-4/6 KW Sala 17
rys. i mal.-1/2 JW Sala 107
rys. i mal.-2/2 Sala 404
7 13:10-13:55 wf-5/6 DO Sala 201 specj. artys-1/2 ON Sala 408
specj. artys-2/2 Sala 16
matematyka KR Sala 104 r_angielski-3/6 Gm Sala 202
r_angielski-4/6 KW Sala 17
rys. i mal.-1/2 JW Sala 107
rys. i mal.-2/2 Sala 404
8 14:05-14:50 j.angielski-3/6 Gm Sala 17
j.angielski-4/6 KW Sala 108
specj. artys-1/2 ON Sala 408
specj. artys-2/2 Sala 16
j.angielski-3/6 Gm Sala 202
j.angielski-4/6 KW Sala 17
j.polski PJ Sala 15 rys. i mal.-1/2 JW Sala 107
rys. i mal.-2/2 Sala 404
9 14:55-15:40 r_j.polski #POL Sala 15 j.angielski-3/6 Gm Sala 17
j.angielski-4/6 KW Sala 108
specj. artys-1/2 ON Sala 408
specj. artys-2/2 Sala 16
j.polski PJ Sala 15 rys. i mal.-1/2 JW Sala 107
rys. i mal.-2/2 Sala 404
10 15:45-16:30 r_j.polski #POL Sala 15 religia-3/6 DS Sala 301
etyka-4/6 JS Sala 203
specj. artys-1/2 ON Sala 408
specj. artys-2/2 Sala 16
  r_j.polski #POL Sala 15
11 16:35-17:20   wdż JS Sala 203 kółko jubilerskie 2 godz.   r_j.polski #POL Sala 15
Drukuj plan
wygenerowano 2018-09-27
za pomocą programu Plan lekcji Optivum
firmy VULCAN
logo programu Plan lekcji Optivum