4L
Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 7:10- 7:55 r_filozofia-1/6 #Fil Sala 103
r_matematyka-2/6 #M Sala 104
       
1 8:00- 8:45 r_filozofia-1/6 #Fil Sala 103
r_matematyka-2/6 #M Sala 104
historia sztuki s.15 r_filozofia-1/6 #Fil Sala 103 r_geografia-4/6 #G Sala 301
r_historia-5/6 #His Sala 203
r_biologia-6/6 #B Sala 106
r_geografia-4/6 #G Sala 103
r_historia-5/6 #His Sala 203
r_biologia-6/6 #B Sala 106
2 8:50- 9:35 matematyka IK Sala 104 wf-5/6 DO Sala 201 r_filozofia-1/6 #Fil Sala 103
r_matematyka-2/6 #M Sala 104
r_geografia-4/6 #G Sala 301
r_historia-5/6 #His Sala 203
r_biologia-6/6 #B Sala 106
r_geografia-4/6 #G Sala 103
r_historia-5/6 #His Sala 203
r_biologia-6/6 #B Sala 106
3 9:40-10:25 j.polski Ki Sala 301 wf-5/6 DO Sala 201 wf-6/6 #s2 Sala @@ wf-6/6 #s2 Sala @@ projektowani-2/2 DT Sala 409
4 10:30-11:15 rys. i mal.-1/2 AT Sala 107
rys. i mal.-2/2 AP Sala 404
j.polski Ki Sala 301 wf-6/6 #s2 Sala @@ godz.wych IK Sala 104 projektowani-2/2 DT Sala 409
5 11:30-12:15 rys. i mal.-1/2 AT Sala 107
rys. i mal.-2/2 AP Sala 404
historia szt-1/2 AS Sala 106
historia szt-2/2 NM Sala 303
matematyka IK Sala 104 religia-3/6 DS Sala 108
etyka-4/6 JS Sala 16
j.angielski-3/6 MC Sala 401
j.angielski-4/6 Gm Sala 202
6 12:20-13:05 rys. i mal.-1/2 AT Sala 107
rys. i mal.-2/2 AP Sala 404
j.angielski-3/6 MC Sala 108
j.angielski-4/6 Gm Sala 17
matematyka IK Sala 104 specj. artys-1/2 AP Sala 408
specj. artys-2/2 Sala 16
 
7 13:10-13:55 rys. i mal.-1/2 AT Sala 107
rys. i mal.-2/2 AP Sala 404
j.angielski-3/6 MC Sala 108
j.angielski-4/6 Gm Sala 17
historia szt-1/2 AS Sala 15
historia szt-2/2 NM Sala 108
specj. artys-1/2 AP Sala 408
specj. artys-2/2 Sala 16
j.polski Ki Sala 301
8 14:05-14:50 wf-5/6 DO Sala 201 religia-3/6 DS Sala 301
etyka-4/6 JS Sala 203
projektowani-1/2 DT Sala 409 specj. artys-1/2 AP Sala 408
specj. artys-2/2 Sala 16
j.niemiecki-3/6 SM Sala 17
j.francuski-4/6 US Sala 103
9 14:55-15:40 r_angielski-1/6 Gm Sala 17
r_j.polski-2/6 #POL Sala 15
specj. artys-1/2 AP Sala 408
specj. artys-2/2 Sala 16
projektowani-1/2 DT Sala 409 specj. artys-1/2 AP Sala 408
specj. artys-2/2 Sala 16
j.niemiecki-3/6 SM Sala 17
j.francuski-4/6 US Sala 103
10 15:45-16:30 r_angielski-1/6 Gm Sala 17
r_j.polski-2/6 #POL Sala 15
specj. artys-1/2 AP Sala 408
specj. artys-2/2 Sala 16
  specj. artys-1/2 AP Sala 408
specj. artys-2/2 Sala 16
r_angielski-1/6 Gm Sala 202
r_j.polski-2/6 #POL Sala 15
11 16:35-17:20   specj. artys-1/2 AP Sala 408
specj. artys-2/2 Sala 16
    r_j.polski-2/6 #POL Sala 15
Drukuj plan
wygenerowano 2018-09-27
za pomocą programu Plan lekcji Optivum
firmy VULCAN
logo programu Plan lekcji Optivum