3L
Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 7:10- 7:55     r_matematyka-1/9 #m Sala 104
r_filozofia-2/9 #f Sala 106
   
1 8:00- 8:45 specj. artys-1/2 AP Sala 408
specj. artys-2/2 Sala 16
rzeźba-2/2 KJ Sala 18 r_matematyka-1/9 #m Sala 104
r_filozofia-2/9 #f Sala 106
r_biologia-7/9 #b Sala 106
r_geografia-8/9 #g Sala 15
r_historia-9/9 #his Sala 203
rys. i mal.-1/2 AT Sala 107
rys. i mal.-2/2 AP Sala 404
2 8:50- 9:35 specj. artys-1/2 AP Sala 408
specj. artys-2/2 Sala 16
foto-1/2 DT Sala 406
rzeźba-2/2 KJ Sala 18
r_matematyka-1/9 #m Sala 104
r_filozofia-2/9 #f Sala 106
r_biologia-7/9 #b Sala 106
r_geografia-8/9 #g Sala 15
r_historia-9/9 #his Sala 203
rys. i mal.-1/2 AT Sala 107
rys. i mal.-2/2 AP Sala 404
3 9:40-10:25 specj. artys-1/2 AP Sala 408
specj. artys-2/2 Sala 16
foto-1/2 DT Sala 406
rzeźba-2/2 KJ Sala 18
wf-5/6 DO Sala @ r_filozofia-2/9 #f Sala 301 rys. i mal.-1/2 AT Sala 107
rys. i mal.-2/2 AP Sala 404
4 10:30-11:15 specj. artys-1/2 AP Sala 408
specj. artys-2/2 Sala 16
matematyka IK Sala 104 wf-5/6 DO Sala @@ wf-6/6 #s3 Sala @ rys. i mal.-1/2 AT Sala 107
rys. i mal.-2/2 AP Sala 404
5 11:30-12:15 specj. artys-1/2 AP Sala 408
specj. artys-2/2 Sala 16
historia szt-1/2 AS Sala 108
historia szt-2/2 NM Sala 104
matematyka IK Sala 104 godz.wych IK Sala 104 rys. i mal.-1/2 AT Sala 107
rys. i mal.-2/2 AP Sala 404
6 12:20-13:05 specj. artys-1/2 AP Sala 408
specj. artys-2/2 Sala 16
j.angielski-3/6 MC Sala 17
j.angielski-4/6 Gm Sala 202
matematyka IK Sala 104 j.francuski-3/6 US Sala 103
j.niemiecki-4/6 SM Sala 202
j.polski AJ Sala 15
7 13:10-13:55 j.angielski-3/6 MC Sala 108
j.angielski-4/6 Gm Sala 202
j.angielski-3/6 MC Sala 17
j.angielski-4/6 Gm Sala 202
etyka-1/6 JS Sala 15
religia-2/6 DS Sala 103
etyka-1/6 JS Sala 301
religia-2/6 DS Sala 108
j.polski AJ Sala 15
8 14:05-14:50 wf-5/6 DO Sala 201 j.polski AJ Sala 15 wf-6/6 #s3 Sala @ rzeźba-1/2 WM Sala 18
foto-2/2 DT Sala 406
historia szt-1/2 AS Sala 301
historia szt-2/2 NM Sala 104
9 14:55-15:40 r_angielski-1/9 Gm Sala @@
r_j.polski-2/9 #pol Sala 15
j.francuski-3/6 US Sala @@
j.niemiecki-4/6 SM Sala 202
wf-6/6 #s3 Sala @ rzeźba-1/2 WM Sala 18
foto-2/2 DT Sala 406
 
10 15:45-16:30 r_angielski-1/9 Gm Sala @@
r_j.polski-2/9 #pol Sala 15
r_biologia-7/9 #b Sala 106
r_geografia-8/9 #g Sala @@
r_historia-9/9 #his Sala 203
r_angielski-1/9 Gm Sala 202
r_j.polski-2/9 #pol Sala 15
rzeźba-1/2 WM Sala 18  
11 16:35-17:20 rzeźba - kółko 3 godz. r_biologia-7/9 #b Sala 106
r_geografia-8/9 #g Sala @@
r_historia-9/9 #his Sala 203
r_j.polski-2/9 #pol Sala 15 malarstwo - kółko 3 godz.  
Drukuj plan
wygenerowano 2017-09-22
za pomocą programu Plan lekcji Optivum
firmy VULCAN
logo programu Plan lekcji Optivum