Zespół Szkół Plastycznych
ossp
O szkole
rekrutacja
dokumenty
pracownie
galeria
plan lekcji
portfolia artystyczne
biblioteka
materialy
filmy
forum
Przetargi
Ważne linki
kontakt
English version
Liceum Plastyczne
kalendarz roku szkolnego nasze sukcesy konsultacje nauczycieli aktualności

Aktualności

Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych jest bezpłatną, sześcioletnią szkołą dla absolwentów szkół podstawowych, kończącą się maturą i egzaminem zawodowym (absolwent zdobywa zawód "plastyka") WIĘCEJ...Zapraszamy młodzież w wieku 13-16 lat na Maraton Artystyczny 3 czerwca 2017.
UWAGA! Zapisy telefoniczne 19-29 maja, tel. 71 798 69 14. Warsztaty są darmowe WIĘCEJ...Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym młodzież z ostatnich klas szkół podstawowych i gimnazjów. MIKRO MAKRO KOSMOS - REGULAMIN KONKURSUZapraszamy serdecznie na WYSTAWĘ prac uczniów i absolwentów ZSP, która ma miejsce w Muzeum Regionalnym w Jaworze. Podczas wernisażu, 3 lutego, odbył się pokaz biżuterii. Wystawa jest pierwszym z serii wydarzeń w ramach obchodów 70-lecia szkoły. SZCZEGÓŁY I PLAKAT

ZDJĘCIA Z WERNISAŻU


W 2017 roku obchodzimy 70-lecie istnienia Liceum Plastycznego we Wrocławiu. Z tej okazji przygotowaliśmy szereg wydarzeń, na które serdecznie zapraszamy. SZCZEGÓŁY TUTAJAktualności szkolne dostępne na naszej oficjalnej stronie Facebookowej. Polub nas :)


WAŻNE! INFORMACJE O STYPENDIACH na: www.mojestypendium.pl

Od września 2014 roku w ZSP kształcimy w następujących
SPECJALNOŚCIACH I SPECJALIZACJACH

Wszystkie najnowsze zdjęcia dostępne również na naszym profilu Google+
Do oglądania filmów zapraszamy na nasz kanał YouTube
Z ŻALEM ZAWIADAMIAMY, ŻE ZMARŁ FELICJAN KAŹMIERCZAK, DYREKTOR PAŃSTWOWEGO LICEUM SZTUK PLASTYCZNYCH W LATACH 1970 -1981. Pogrzeb odbędzie się na cmentarzu parafialnym w Mosinie/k Poznania w dniu 8.04.2015r. o godzinie 13.00.
"Malują, szkicują, rzeźbią i dobrze się bawią" czyli GAZETA WROCŁAWSKA o ZSP. WIĘCEJ...Zapraszamy również do obejrzenia zdjęć z innych wydarzeń szkolnych w zakładce "GALERIA"