Zespół Szkół Plastycznych
ossp
O szkole
rekrutacja
dokumenty
pracownie
galeria
plan lekcji
portfolia artystyczne
biblioteka
materialy
filmy
Przetargi
Ważne linki
kontakt
English version
Liceum Plastyczne
kalendarz roku szkolnego nasze sukcesy konsultacje nauczycieli aktualności

Aktualności

Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych jest bezpłatną, sześcioletnią szkołą dla absolwentów szkół podstawowych, kończącą się maturą i egzaminem zawodowym (absolwent zdobywa zawód "plastyka"). Od roku szkolnego 2017/18 w związku z reformą edukacji nie prowadzimy naboru do OSSP WIĘCEJ...


Zapraszamy na KIERMASZ ŚWIĄTECZNY 8 grudnia 2018 w godz. 9.00-14.00. Prace będzie można rówinież zakupić w tygodniu 10-14 grudnia w godz. 9.00-15.00. Na kiermaszu Samorząd Szkolny tradycyjnie organizuje Art Kawiarenkę.


Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi portfoliami artystycznymi uczniów ZSP :

ZUZANNA KATRYCZ - PORTFOLIO ARTYSTYCZNE

EDYTA SARTYS - PORTFOLIO ARTYSTYCZNE
BŁAŻEJ KŁOSSAK - PORTFOLIO ARTYSTYCZNE
JOANNA PAWLACZYK - PORTFOLIO ARTYSTYCZNE
PODRĘCZNIKI 2018/19


DOKUMENTY DOTYCZĄCE UBEZPIECZENIA UCZNIÓW W ZESPOLE SZKÓŁ PLASTYCZNYCH WE WROCŁAWIU W ROKU SZKOLNYM 2018/19 DO POBRANIA TUTAJKomunikat kierowany do rodziców i opiekunów uczniów dotyczący darmowych przejazdów komunikacją miejską od 1 września br. KOMUNIKAT

Dziękujemy wszystkim za przybycie na nasz Maraton Artystyczny 9 czerwca :) Oto kilka fotek autorstwa Sary Stupiec. FOTO MARATON
ZASADY PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH W ZWIĄZKU ZE ZŁOŻENIEM PISMA w ZSP we Wrocławiu (pdf)
Noc Muzeów odbyła się we wrocławskim Plastyku 19 maja 2018. Bardzo dziękujemy wszystkim za przybycie. Oto zdjęcia z SESJI FOTO, która odbyła się w ramach wydarzenia. LINKWyniki konkursu plastycznego organizowanego przez naszą szkołę pt. "Szkice z podróży". LISTA OSÓB NAGRODZONYCH I WYRÓZNIONYCHZDJĘCIA I PLAKAT JUBILEUSZOWY ZE SPOTKANIA ABSOLWENTÓW, które odbyło się 14 października 2017 roku:
Informujemy, że w Zespole Szkół Plastycznych we Wrocławiu realizowany jest projekt "Matematyczne eksperymenty - poprawa jakości nauczania matematyki w szkołach podstawowych i ponadgimnazjalnych w Gminie Wrocław". Projekt realizowany jest od 1 września 2017 roku do 30 czerwca 2019 roku. Szczegóły realizacji projektu znajdują się pod poniższym linkiem: http://www.ckp.pl/index.php/projekty-unijne/matematyczne_eksperymenty/o-projekcie.

INFORMACJA DLA RODZICÓW/OPIEKUNÓW PRAWNYCH UCZNIÓW BIORĄCYCH UDZIAŁ W PROJEKCIE (pdf)
Aktualności szkolne dostępne na naszej oficjalnej stronie Facebookowej. Polub nas :)


WAŻNE! INFORMACJE O STYPENDIACH na: www.mojestypendium.plWYSTAWA prac uczniów i absolwentów ZSP, która odbyła się w Muzeum Regionalnym w Jaworze, była pierwszym z serii wydarzeń w ramach obchodów 70-lecia szkoły. Podczas wernisażu, 3 lutego, odbył się również pokaz biżuterii.
SZCZEGÓŁY I PLAKAT
ZDJĘCIA Z WERNISAŻU


Od września 2014 roku w ZSP kształcimy w następujących
SPECJALNOŚCIACH I SPECJALIZACJACH

Wszystkie najnowsze zdjęcia dostępne również na naszym profilu Google+
Do oglądania filmów zapraszamy na nasz kanał YouTube
Z ŻALEM ZAWIADAMIAMY, ŻE ZMARŁ FELICJAN KAŹMIERCZAK, DYREKTOR PAŃSTWOWEGO LICEUM SZTUK PLASTYCZNYCH W LATACH 1970 -1981. Pogrzeb odbędzie się na cmentarzu parafialnym w Mosinie/k Poznania w dniu 8.04.2015r. o godzinie 13.00.
"Malują, szkicują, rzeźbią i dobrze się bawią" czyli GAZETA WROCŁAWSKA o ZSP. WIĘCEJ...Zapraszamy również do obejrzenia zdjęć z innych wydarzeń szkolnych w zakładce "GALERIA"