Zespół Szkół Plastycznych
Liceum Plastyczne
O szkole
rekrutacja
dokumenty
pracownie
galeria
plan lekcji
portfolia artystyczne
biblioteka
materialy
filmy
przetargi
Ważne linki
kontakt
english
ossp
kalendarz roku szkolnego Nasze sukcesy aktualności aktualności

Aktualności

Liceum Plastyczne jest bezpłatną, czteroletnią szkołą dla absolwentów gimnazjów, kończącą się maturą i egzaminem zawodowym (absolwent zdobywa zawód "plastyka") WIĘCEJ...


Zapraszamy na KIERMASZ ŚWIĄTECZNY 8 grudnia 2018 w godz. 9.00-14.00. Prace będzie można rówinież zakupić w tygodniu 10-14 grudnia w godz. 9.00-15.00. Na kiermaszu Samorząd Szkolny tradycyjnie organizuje Art Kawiarenkę.


Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi portfoliami artystycznymi:

ZUZANNA KATRYCZ - PORTFOLIO ARTYSTYCZNE

EDYTA SARTYS - PORTFOLIO ARTYSTYCZNE
BŁAŻEJ KŁOSSAK - PORTFOLIO ARTYSTYCZNE
JOANNA PAWLACZYK - PORTFOLIO ARTYSTYCZNEDOKUMENTY DOTYCZĄCE UBEZPIECZENIA UCZNIÓW W ZESPOLE SZKÓŁ PLASTYCZNYCH WE WROCŁAWIU W ROKU SZKOLNYM 2018/19 DO POBRANIA TUTAJ


PODRĘCZNIKI 2018/19Komunikat kierowany do rodziców i opiekunów uczniów dotyczący darmowych przejazdów komunikacją miejską od 1 września br. KOMUNIKAT

Dziękujemy wszystkim za przybycie na nasz Maraton Artystyczny 9 czerwca :) Oto kilka fotek autorstwa Sary Stupiec. FOTO MARATON
ZASADY PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH W ZWIĄZKU ZE ZŁOŻENIEM PISMA w ZSP we Wrocławiu (pdf)
Noc Muzeów odbyła się we wrocławskim Plastyku 19 maja 2018. Bardzo dziękujemy wszystkim za przybycie. Oto zdjęcia z SESJI FOTO, która odbyła się w ramach wydarzenia. LINKWyniki konkursu plastycznego organizowanego przez naszą szkołę pt. "Szkice z podróży".
LISTA OSÓB NAGRODZONYCH I WYRÓZNIONYCH
ZDJĘCIA I PLAKAT JUBILEUSZOWY ZE SPOTKANIA ABSOLWENTÓW, które odbyło się 14 października 2017 roku:
Informujemy, że w Zespole Szkół Plastycznych we Wrocławiu realizowany jest projekt "Matematyczne eksperymenty - poprawa jakości nauczania matematyki w szkołach podstawowych i ponadgimnazjalnych w Gminie Wrocław". Projekt realizowany jest od 1 września 2017 roku do 30 czerwca 2019 roku. Szczegóły realizacji projektu znajdują się pod poniższym linkiem: http://www.ckp.pl/index.php/projekty-unijne/matematyczne_eksperymenty/o-projekcie.

INFORMACJA DLA RODZICÓW/OPIEKUNÓW PRAWNYCH UCZNIÓW BIORĄCYCH UDZIAŁ W PROJEKCIE (pdf)

Od września 2017 roku w Liceum Plastycznym kształcimy w następujących
SPECJALNOŚCIACH I SPECJALIZACJACH.


Aktualności szkolne dostępne na naszej oficjalnej stronie Facebookowej. Polub nas :)


WAŻNE! INFORMACJE O STYPENDIACH na: www.mojestypendium.plWYSTAWA prac uczniów i absolwentów ZSP, która odbyła się w Muzeum Regionalnym w Jaworze, była pierwszym z serii wydarzeń w ramach obchodów 70-lecia szkoły. Podczas wernisażu, 3 lutego, odbył się również pokaz biżuterii.
SZCZEGÓŁY I PLAKAT
ZDJĘCIA Z WERNISAŻU


Od września 2014 roku w ZSP kształcimy w następujących
SPECJALNOŚCIACH I SPECJALIZACJACH

Wszystkie najnowsze zdjęcia dostępne również na naszym profilu Google+
Do oglądania filmów zapraszamy na nasz kanał YouTube
Z ŻALEM ZAWIADAMIAMY, ŻE ZMARŁ FELICJAN KAŹMIERCZAK, DYREKTOR PAŃSTWOWEGO LICEUM SZTUK PLASTYCZNYCH W LATACH 1970 -1981. Pogrzeb odbędzie się na cmentarzu parafialnym w Mosinie/k Poznania w dniu 8.04.2015r. o godzinie 13.00.
"Malują, szkicują, rzeźbią i dobrze się bawią" czyli GAZETA WROCŁAWSKA o ZSP. WIĘCEJ...Zapraszamy również do obejrzenia zdjęć z innych wydarzeń szkolnych w zakładce "GALERIA"